Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Chcesz otrzymać kod rabatowy?

Zapisz się do naszego newslettera!

Jak dobrać krzesła do wnętrza minimalistycznego?

Jeszcze kilka lat temu nie przywiązywano dużej uwagi do wyglądu krzeseł, ważnym było aby były po prostu wygodne. Dziś krzesła decydują o charakterze wnętrza, znajdując się tym samym na piedestale designu i nic nie wskazuje na to, aby miały z niego spaść.

Jak dobrać krzesła do wnętrza minimalistycznego? Nie ma jednej odpowiedzi, według większości krzesło ma pasować do nastrojowości wnętrza ale według nas nie do końca. Widzieliśmy wiele wnętrz i zdecydowanie tymi, które zapadały w pamięć były aranżacje w których krzesła stanowiły odrębny element, do takich wnętrz chętnie się wraca.

Kolejną, szalenie ważną kwestią jest kolor krzeseł, czy wszystkie powinny być w jednakowym kolorze? Czy dobierać je według własnego uznania i gustu? W eleganckim salonie/ jadalni typu glamour, proponujemy aby krzesła były w stonowanej tonacji, w innym przypadku możemy poszaleć. My jesteśmy zwolennikami stylu eklektycznego w którym w wyborze koloru ani materiału nie ma ograniczeń.

Styl minimalistyczny czyli styl nowoczesny

Jeśli chcielibyśmy krótko opisać styl minimalistyczny to jego opis zamykałby się w dwóch słowach: praktyczność i prostota. Wybierając zatem krzesła do nowoczesnego domu lub mieszkania powinny one w myśl definicji być proste, to znaczy bez zbędnych zdobień, topornych nóg oraz praktyczne, łatwość w przechowywaniu jest kolejnym atutem. Dziś na rynku dostępnych jest wiele krzeseł odpowiadających stylowi nowoczesnemu. Od tapicerowanych, plastikowych po te z włókna szklanego.


Aktualizacje newslettera

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *