Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Chcesz otrzymać kod rabatowy?

Zapisz się do naszego newslettera!

Fotel holenderski

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Tradycyjne fotele holenderskie w nowoczesnym wydaniu


Styl holenderski co prawda nie podbija pierwszych stron magazynów wnętrzarskich, aczkolwiek jest na tyle przytulny i praktyczny, że nie warto odgórnie go skreślać. Meble holenderskie są najczęściej ubrane w mgliste kolory i matowe faktury, na próżno szukać w nich kiczowatego przepychu oraz blasku.

Fotele holenderskie od Dot Design doskonale reprezentują założenia tego nurtu, są wygodne i zgrabne, a w dodatku wykonywane z wysokogatunkowych materiałów. W naszym asortymencie znajdziesz szykowne fotele holenderskie stroniące od zbędnych ozdób, zachowujące prostolinijne kształty. Ich uniwersalność pozwoli na wykorzystanie wybranego modelu w różnego rodzaju przestrzeniach służbowych lub wypoczynkowych.

Gdzie najlepiej odnajdzie się fotel holenderski?


Holendrzy tworząc swój unikatowy styl, stawiali na wysoką funkcjonalność oraz komfort wnętrza. Wygodny fotel był zatem jednym z najistotniejszych elemntów ich przestrzeni wypoczynkowych. Możesz być pewny, że żaden z naszych foteli holenderskich nie zawiedzie Cię, gdy zdecydujesz się dodać go do swojego salonu.

Ustawiony przy kominku, naprzeciwko kina domowego wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu i pozwoli delektować się w pełni seansem. Fotel w stylu holenderskim z wysokim zabudowanym oparciem idealnie sprawdzi się w roli fotela do czytania. Dzięki jego zamkniętej otulającej budowie, będziesz mógł odciąć się od otoczenia i przenieść w całości do świata lektury.

Poza pokojem dziennym, fotel holenderski może znaleźć zastosowanie także w:

-gabinecie/biurze

-sypialni

-bibliotece

-hotelowym apartamencie

-kawiarni/restauracji

Fotele holenderskie do wyboru w dowolnym materiale i kolorze


Styl holenderski stroni od nadmiaru bibelotów i wyrazistych ornamentów. Bazuje przede wszystkim na odpowiednio dobranym oświetleniu, oraz charakterystycznych barwach. Odpowiednio dobrane faktury i kolory mebli holenderskich to klucz do stworzenia idealnej aranżacji w tym stylu.

W Dot Design masz możliwość spersonalizować swój nowy fotel holenderski w dowolnie wybranym przez Ciebie kolorze i materiale z naszego wzornika tkanin. Styl holenderski lubuje się przede wszystkim w meblach o subtelnych odcieniach bieli, beżu oraz szarości. Jeśli jednak chcesz nieco ożywic swoje wnętrze możesz zdecydować się na fotel w stylu holenderskim o kolorze stonowanej zieleni, błękitu, a nawet palonej cegły.