Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Chcesz otrzymać kod rabatowy?

Zapisz się do naszego newslettera!

Hokery nowoczesne szare

Stołek wysokości baru, wyspy kuchennej lub innego mebla, przy którym się znajduje, funkcjonalny dzięki swojej prostocie – tak zdecydowana większość z nas wyobraża sobie mebel ukrywający się pod nazwą „hoker”. Nic bardziej mylnego. Podobnie jak wiele innych elementów wyposażenia domu lub mieszkania, hokery przeszły swoistą ewolucję, by dziś przypominać fotele i podobne im siedziska, a jednocześnie nadawać wnętrzom wyjątkowy charakter.

Luksusowy… stołek?

Po części. Hoker stanowi bowiem swoisty powiew ekstrawagancji w każdym pomieszczeniu. Dopełni zarówno miejsca, które kojarzą się z nim w sposób oczywisty, takie jak domowe kuchnie oraz jadalnie, ale i wszelkiego rodzaju biura czy recepcje. Dzięki swojej budowie, a przy okazji niebywałej funkcjonalności, meble tego typu mogą być wykorzystywane w najróżniejszych sytuacjach – od całkowicie niezobowiązujących pogawędek z najbliższymi, aż po oficjalne i eleganckie spotkania biznesowe. Hokery są wygodne – łatwo na nich zasiąść i utrzymywać wygodną dla ciała pozycję, korzystną również dla kręgosłupa. Znakomita większość modeli posiada wygodną podpórkę na nogi, na której można postawić stopy.

Hokery łączą dodatkowo wymiar praktyczny z nowoczesną estetyką, dodając wszelkim pomieszczeniom, w których pozostają obecne, blasku oraz stylu. W tym miejscu warto też wspomnieć, że mimo wszystko wciąż wykorzystywane są one w barach oraz restauracjach, jednak dzięki zastosowaniu najnowszych trendów stawiają je w zupełnie innej kategorii.

Hokery nowoczesne – szare, popielate, grafitowe, antracytowe…

Kolor szary jest jednym z najpowszechniej wykorzystywanych w różnego typu wnętrzarskich aranżacjach. Projektanci sięgają po niego przez wzgląd na mnogość odcieni, a tym samym możliwość dopasowania do szeregu stylów i mebli w różnych barwach. Szarości wprowadzają ponadto niezwykłą harmonię, jednocześnie zaś pozostając eleganckimi, a nawet luksusowymi. Nie bez powodu kojarzą się one również z wnętrzami nowoczesnymi, surowymi, loftowymi i odbiegającymi od klasycznych wzorców. Sprawdzają się tak w przypadku większych powierzchni, jak i biorąc pod uwagę jedynie poszczególne jej elementy. Komponują się też z szeregiem materiałów oraz barw pobocznych.Właśnie kolor szary będzie opcją idealną w przypadku hokerów. Z jednej strony szarość pomoże bowiem w perfekcyjnym uzupełnieniu wnętrza (w zależności od układu oraz pozostałych elementów mogąc stanowić nawet swego rodzaju motyw przewodni), z drugiej zaś dopełni charakteru samego mebla, nieustannie pozostającego synonimem luksusu, a jednocześnie niecodziennego charakteru. Szary hoker? Opcja idealna!