Wyświetlanie 1–16 z 35 wyników

 • Lampa Bang Bang

  505 

  Kinkiet Bang Bang W1 Kolor: czerwony Szerokość: 60 cm E27 mx 40W Materiał: tworzywo akrylowe, aluminium, stal Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Beza 1

  349 

  Klosze wykonane z duoflexu – włókniny poliestrowej z dodatkiem celulozy – klosze można myć wodą Średnica 39cm Wysokość 37cm Maksymalna wysokość 150cm E27 40 Abażury osiągają kształt przez ściągnięcie formy sznurkiem Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Beza 2

  349 

  Klosze wykonane z duoflexu – włókniny poliestrowej z dodatkiem celulozy – klosze można myć wodą Średnica 39cm Wysokość 37cm Maksymalna wysokość 150cm E27 40 Abażury osiągają kształt przez ściągnięcie formy sznurkiem Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Beza 3

  349 

  Klosze wykonane z duoflexu – włókniny poliestrowej z dodatkiem celulozy – klosze można myć wodą Średnica 53cm Wysokość 49cm Maksymalna wysokość 150cm E27 40 Abażury osiągają kształt przez ściągnięcie formy sznurkiem Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa BRU-W1E (Diablo)

  949 

  Lampa kinkiet – Bruni Szerokość – 25 cm Wysokość – 76 cm Głębokość – 25 cm 2 x E14 40W Lampa wykonana ze stali – klosz z materiału Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Bulb

  215 

  Bulb Chrom lampa wisząca Wysokość 27cm Średnica 15cm Maksymalna wysokość 150cm Żarnik G5.3 – 20W Wykonana z metalu i szkła Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa CTR-S1

  599 

  Lampa wisząca Citrus – CTR-S1 Kolor: biały Średnica 32 cm Maksymalna wysokość 150 cm 2 x E14 40W Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Febe

  519 

  Wisząca lampa industrialna idealnie nadająca się do wnętrz loftowych. Wykonana z betonu oraz stalowych elementów wykończeniowych. Dostępna w różnych kolorach oraz rozmiarach i kształtach kloszy kloszy z możliwością doboru dowolnego kabla z naszej palety kolorów. Wyrób ręcznie robiony, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Każda z lamp może różnić się od siebie fakturą oraz kolorem….

 • Lampa Frida

  349 

  Lampa wisząca LOFTLIGHT Frida Średnica klosza: 32 cm Maksymalna wysokość: 120 cm Materiał: żelazo, aluminium wykończone w kolorze miedzi E27 60W Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Gem

  725 

  Wysokość: 49 cm Średnica: 20 cm LED 4W Materiał: szkło i aluminium Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Helicopter

  985 

  Lampa wisząca Helicopter Średnica: 77 cm 2x LED 5W Materiał: drewno oraz elementy metalowe Kolor: biały Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Indica

  219 429 

  Lampa industrialna Indica L Średnica: 46 cm Wysokość maksymalna: 80 cm Materiał: metal Kolor: szary E27 60W Lampa industrialna Indica M  Średnica: 31 cm Wysokość maksymalna: 80 cm Materiał: metal Kolor: czarna E27 60W Towar dostępny na zamówienie. Przed zakupem skontaktuj się z nami.

 • Lampa Industriola

  549 

  Industrialna lampa wisząca zaprojektowana przez Marcina Boratyna. Wykonana z betonu oraz stalowych elementów wykończeniowych. Dostępna w różnych kolorach kloszy z możliwością doboru dowolnego kabla z naszej palety kolorów. Wyrób ręcznie robiony, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Niklowy stoper umożliwia podwieszanie lampy na dowolnej wysokości. Produkt wykonany w 100% w Polsce! Średnica: 36 cm Maksymalna wysokość:…

 • Lampa Industriola

  519 

  Industrialna lampa wisząca zaprojektowana przez Marcina Boratyna. Wykonana z betonu oraz stalowych elementów wykończeniowych. Dostępna w różnych kolorach kloszy z możliwością doboru dowolnego kabla z naszej palety kolorów. Wyrób ręcznie robiony, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Niklowy stoper umożliwia podwieszanie lampy na dowolnej wysokości. Produkt wykonany w 100% w Polsce! Średnica: 36 cm Maksymalna…

 • Lampa Irma

  450 

  Kinkiet betonowy idealny do odważnych i nowoczesnych wnętrz, wyposażona w najwyższej jakości diody LED. Lampa dostępna w różnych kolorach betonu. Wyrób ręcznie robiony, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikatowy. Każda z lamp może delikatnie różnić się od siebie fakturą oraz kolorem. Produkt wykonany w 100% w Polsce! Szerokość: 13 cm Grubość: 9,5 cm Wysokość: 22,5…

 • Lampa Jungle

  1 840 

  Wisząca, nietuzinkowa lampa w kształcie pajęczyny, wykonana została z najwyższej jakości włókien syntetycznych. Dopełnieniem elegancji jest kryształowa kula, znajdującą się w dolnej części konstrukcji. Lampa o niezwykłej formie rzuca rozproszone światło. Idealnie pasuje do wnętrz klasycznych, jak i modernistycznych. Wymiary: Wysokość: 56 cm Szerokość: 85 cm