Zegary designerskie

Wyświetlanie 1–16 z 179 wyników

 • 279  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘All the Disco’

 • 299  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘All the Jazz’

 • 239  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Classy Round’

 • 239  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Classy’

 • 149  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Dots Dome’

 • 149  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Dots Dome’ BL

 • 169  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Globe Dome’

 • 379  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Kinegram Heart’

 • 379  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Kinegram Roman Number’

 • 379  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Kinegram Star’

 • 379  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Kinegram Star’

 • 149  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Little Planet Dome’

 • 149  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Michael Square Dome’

 • 149  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Michael Square Dome’ B

 • 169  Akcesoria designerskie

  Zegar ścienny ‘Milky Way Dome’

 

Zegar – stojący lub ścienny – to dodatek, bez którego trudno sobie wyobrazić modne, kompletne, a zarazem funkcjonalne wnętrze. Aranżując przestrzeń swojego domu lub mieszkania, z pewnością poszukujesz detali, które podkreślą jego wyjątkowy charakter. Jeśli nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować, sięgnij po te sprawdzone. Jednym z nich są właśnie zegary – zarówno ścienne, jak i stojące. Kolor, kształt, styl, w jakim zaprojektowano zegar, sprawią, że podkreśli on klimat wnętrza, będzie “kropką nad i” Twojej aranżacji.

Poza tym koniecznie należy w tym miejscu wspomnieć o roli, jaką pełnią zegary w naszym codziennym życiu. To przecież zegar porządkuje każdy dzień, nasze plany i obowiązki. Zatem duży zegar ścienny w salonie, bądź też elektroniczny zegar kuchenny nie tylko perfekcyjnie ozdobią wnętrze, dopełnią jego aranżację, ale także… pomogą nam nigdzie się nie spóźnić. Sprawdź, jakie zegary dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zawsze modna klasyka

Klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody i, jak się okazuje, klasyka wcale nie musi być nudna. Dlatego mamy w naszej ofercie wiele propozycji w klasycznym stylu, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zegar na ścianę “STRIPE”, wykonany ze stali nierdzewnej, z tradycyjną tarczą w kolorze białym lub czarnym, będzie idealną propozycją niemal dla każdego wnętrza. Z kolei dla efektu klasycznej elegancji, klimatu przytulności i ciepła polecamy zegar ścienny “WEHLINGTON WEATHER STATION”, który perfekcyjnie oddaje styl, jaki miały niegdyś stare zegary. Dodatkowym atutem tej propozycji jest fakt, że zegar wskazuje temperaturę oraz wilgotność powietrza.

Nieco awangardy w najlepszym stylu

Jeśli poszukujesz dodatków do nowoczesnego wnętrza w raczej minimalistycznym stylu, z pewnością przypadną Ci do gustu zegary nieco awangardowe w swoim charakterze. Może to być m.in. wykonany z chromowanego aluminium zegar ścienny “HANDS”, którego tarczę stanowi… ściana! Inna propozycja to wykonany z drewna i tkaniny zegar “SUN SMALL”, który sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych, ale i klasycznych wnętrzach, zarówno w salonie, jak i w kuchni. A jeśli jesteśmy już w kuchni, koniecznie zobacz oryginalny zegar “CHEF” – fantastyczny design i perfekcyjne wykonanie, nie tylko dla szefów kuchni!

Fantastyczne zegarki dla dzieci

Zegarek cyfrowy dla łatwiejszego odczytywania godzin lub elektroniczny zegarek stojący z funkcją budzika. A może wykonany z kolorowego filcu zegar ścienny ozdobiony uroczym stworkiem? To tylko część naszych propozycji dla dzieci. Oferowane zegary będą doskonałą dekoracją dziecięcego lub młodzieżowego pokoju, a jednocześnie pomogą w nauce odczytywania godzin i w treningu punktualności!

Call Now Button