Donice designerskie

Wyświetlanie 1–16 z 61 wyników

 

Donica to element wyposażenia domu, balkonu lub tarasu, który dostarcza nam wielu możliwości aranżacyjnych. Domowe donice sprawdzą się doskonale nie tylko w przypadku kwiatów doniczkowych, ale również ciętych, suszonych lub sztucznych. W donicach możemy także umieszczać oryginalne kompozycje z gałęzi, patyków, liści lub trzciny. Wreszcie w dużej donicy postawionej na balkonie lub tarasie możemy w estetyczny sposób przechowywać ogrodnicze narzędzia, np. sekatory. Tak naprawdę ogranicza nas tutaj jedynie nasza wyobraźnia.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe donice, które już same w sobie zainspirują Cię do tworzenia pięknych, roślinnych kompozycji. Interesujące w formie, niebanalne w stylu, dostępne niemal w każdym odcieniu i wykonane z najlepszych materiałów – wszystko to sprawia, że proponowane donice to rozwiązanie nie tylko praktyczne (wysokiej jakości polietylen odporny na mróz i promieniowanie słoneczne), ale przede wszystkim ozdobne. Sprawdź, co wyjątkowego dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ozdobna donica – sposób na oryginalną aranżację

Donice ozdobne, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu, będą prawdziwą dekoracją wybranego wnętrza, a także balkonu bądź tarasu. W tym z pozoru zwyczajnym przedmiocie, jakim jest donica, tkwi ogromny potencjał. Kolor, forma, wielkość, styl – wszystko to pozwala wyczarować z donicy oryginalny element ozdobny. W połączeniu z roślinami donice stworzą zupełnie nowy, świeży klimat wnętrza. Salon bądź taras pełen kwiatów stanie się miejscem bardziej przytulnym. Oryginalne kompozycje sprawią natomiast, że przestrzeń zyska na elegancji.

Jeśli chcesz uzyskać naprawdę interesujący efekt aranżacyjny – sięgnij po jedną z naszych propozycji. Ciemna, duża (90 cm wysokości) donica Della Antracyt ustawiona w sąsiedztwie białej bądź kremowej sofy sprawi, że przestrzeń, dzięki uzyskanemu kontrastowi, nabierze niebanalnego charakteru. Z kolei nowoczesny design w kolorze soczystej limonki, jak w przypadku donicy PONS, będzie wyraźnym, silnym akcentem idealnym dla nieco monotonnej aranżacji wnętrza. Taką donicę warto ulokować w miejscu, które zapewni swobodną ekspozycję całej kompozycji.

Podświetlane donice na kwiaty

Donice podświetlane, jak donica Pons w kolorze mlecznej bieli bądź donica Nevis o fantazyjnym, geometrycznym kształcie, już same w sobie stanowią oryginalną i szalenie efektowną dekorację przestrzeni, zarówno domu, jak i biura czy gabinetu. Podświetlenie o dowolnej barwie (również w wariancie zmiany kolorów i wyboru za pomocą pilota jednego z 16 dostępnych odcieni), pozwala tworzyć świetlne aranżacje wewnątrz i na zewnątrz. To jedna z naszych propozycji, z których jesteśmy naprawdę dumni. Poznaj je!

Call Now Button