Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Lampa Ogrodowa Granit

  400,00

  Lampa z granitu o wysokości około 42cm , szerokość 21cm , grubość 10cm, waga ok.25 kg. Źródło oświetlenia stanowi  taśma Led** 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie  z wodoszczelnego transformatora.  Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia. 

 • Lampa Ogrodowa Kamień Ozdobny

   402,51

  Lampa ogrodowa z kamienia, wysokość około 18cm szerokość 26cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

 • Lampa Ogrodowa Kamień rzeczny

   654,98

  Lampa ogrodowa z kamienia rzecznego, wysokość około 20cm , szerokość 50cm, głębokość 28cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

 • Lampa Pniak

   400,00

  Lampa ogrodowa z pnia drzewa. Jest zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru wodoszczelnego i mrozoodpornego. Wysokość około 25cm do 37cm , szerokość około 25cm do 30cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora.Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta…

 • Lampa Pniak Duży

   1 625,00

  Lampa z pnia drzewa , wysokość około 210cm, szerokość 18cm. Źródło światła stanowi taśma led, kabel w oplocie z materiału, drewno zabezpieczone olejem (na życzenie klienta może mieć dowolną wysokość i barwę). Również przy odpowiednim zabezpieczeniu istnieje możliwość zastosowanie takiej lampy na zewnątrz.

 • Fotel Monopoli bańka wiszący czerwony Inspirowany bubble chair

   3 099,00

  Fotel- huśtawka nada powiew nowoczesności każdemu wnętrzu.

 • Fotel Monopoli bańka wiszący srebrny Inspirowany bubble chair

   3 099,00

  Fotel- huśtawka nada powiew nowoczesności każdemu wnętrzu.

Nowoczesne meble ogrodowe, nietypowy design i zdumiwająco niskie ceny. Proponujemy Państwu meble ogrodowe najlepszej jakości wykonane między innymi z ratanu, drewna dębowego, stali i plastiku odpornego na warunki atmosferyczne. Meble prezentują unikatowe wzornictwo, które wprawi w zachwyt każdego.