Obrazy ręcznie malowane farbami akrylowymi na wysokiej jakości bawełnianym lub lnianym płótnie, to nasza propozycja dla wszystkich ceniących sobie oryginalny styl, elegancję i najmodniejsze rozwiązania aranżacyjne.
Przeglądając najlepsze pisma wnętrzarskie czy też śledząc trendy w zakresie designu i aranżacji przestrzeni, z pewnością zauważyłeś, że malarstwo akrylowe, olejne, akwarelami czy gwaszem to nieodłączny element kompozycji modnego wnętrza. Projektanci niezmiennie sięgają po obrazy, czyniąc z nich nie tylko dekorację danej przestrzeni, ale także jej swoistą wizytówkę. Piękne, nowoczesne wnętrza potrzebują dzieł sztuki, które dodadzą jej charakteru i sprawią, że salon, sypialnia, a także gabinet, biuro, przestrzeń hotelu bądź restauracji będą po prostu kompletne. Poznaj naszą ofertę i zobacz, co wyjątkowego dla Ciebie przygotowaliśmy.

Malarstwo abstrakcyjne
Obrazy abstrakcyjne, zarówno monochromatyczne, jak i pełne nasyconych, kontrastujących ze sobą barw, będą idealną propozycją zwłaszcza dla przestrzeni utrzymanych w minimalistycznym stylu, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Wybrany obraz doskonale dopełni aranżację luksusowych wnętrz – sypialni, salonu bądź holu. To również znakomite rozwiązanie np. dla gabinetu lub biura, któremu chcemy dodać nieco ekskluzywnego charakteru i nuty niewymuszonej elegancji w nowoczesnym wydaniu.
Koniecznie musimy w tym miejscu dodać, że dzieła sztuki poza rolą czysto dekoracyjną, stanowią także rozwiązanie, które znakomicie odmienia i odświeża charakter danego wnętrza. Jeśli zatem pragniesz mocnego akcentu w swoim salonie, sięgnij po Obraz RED STONE. Perfekcyjny efekt rozświetlający ciemne, nieco monotonne wnętrze zyskasz z kolei, sięgając po Obraz SŁONECZNE UPOJENIE.
Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele obrazów w stylu abstrakcyjnym, doskonale korespondującym z aranżacjami wykorzystującymi beton, drewno, a także wyposażenie o wysokim połysku.
Nowoczesne obrazy dla najbardziej wymagających
Obrazy ręcznie malowane, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to dzieła wykonane na wcześniej impregnowanym lakierem płótnie, przy zastosowaniu wysokiej jakości farb akrylowych. Takie rozwiązanie sprawia, że kolory są wyraziste, a faktury znakomicie uwydatnione. Obrazy dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, dlatego bez żadnego kłopotu dopasujesz konkretne rozwiązanie do danej przestrzeni. Istotną zaletą obrazów jest fakt, iż

nie wymagają one ramy (boki obrazy stanowią kontynuację dzieła),
są stabilne i trwałe,
można je swobodnie montować na ścianie zarówno w pionie, jak i w poziomie (do każdego zamówionego obrazu dołączamy zestaw montażowy).

Call Now Button Scroll to Top