Szafy

  

Szafy biurowe, a dokładnie wybór konkretnego rozwiązania w tym zakresie, nie mogą pozostać kwestią przypadku. Dlaczego? Otóż szafy przeznaczone do biura, a także wszelkie inne meble i wyposażenie miejsca pracy, w znacznej mierze przyczyniają się do sukcesu całej firmy. Dobrze zaplanowana przestrzeń biurowa, komfort pracy, funkcjonalne rozwiązania pozwalające pracować efektywniej, a w końcu estetyka biura, która stanowi przecież wizytówkę firmy - rola szafy jest tutaj nie do przecenienia. Warto zatem wybrać naprawdę dobrze.

W naszej ofercie proponujemy szafy biurowe wykonane z wysokiej jakości płyt dwustronnie laminowanych na bazie 3-warstwowych płyt wiórowych. Zatem już na wstępie możemy zagwarantować Ci solidność i trwałość każdego proponowanego przez nas rozwiązania. Czego jeszcze możesz się spodziewać?

Szafy do biura - estetyka i funkcjonalność

Szafy, jakie proponujemy do każdego nowoczesnego biura, prezentują się wyjątkowo estetycznie. Prosta, niemal surowa forma oraz uniwersalny design tworzą tutaj efekt wysokiej schludności i profesjonalizmu. Każda szafa, szafka czy regał będą stanowić dyskretną ozdobę przestrzeni biurowej, nie przytłaczając jednocześnie wnętrza kolorem, kształtem lub nagromadzeniem detali. Szafy zajmują zazwyczaj w biurowym pokoju lub gabinecie całkiem sporo miejsca. Jeśli sięgniesz po takie właśnie oszczędne w formie i stonowane w kolorystyce rozwiązania, sprawisz, że biurowa przestrzeń nabierze lekkości, dostarczy poczucia komfortu i swobody. Wybrane szafy, jak szafa Coral M, zostały wyposażone dodatkowo w przeszkolone drzwi, co sprawia, że mebel prezentuje się jeszcze atrakcyjniej, a także bardziej elegancko.

Szafy wyposażono w półki, pozwalające w wygodny sposób przechowywać np. dokumenty. Biurowe szafy na odzież, jak szafa Sofia L, posiadają dodatkowo drążek na wieszaki. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że proponowane szafy to meble bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Szafy, które tworzą wiele możliwości

Szafy, jakie proponujemy w ofercie naszego sklepu, zostały skonstruowane w taki sposób, iż możliwy jest montaż zamka patentowego lub baskwilowego do drzwi każdego mebla. Taki zabieg zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo przechowywanych w szafach rzeczy. Do tego oferowane wyposażenie stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Z łatwością skomponujesz tutaj praktyczny biurowy zestaw. Może to być mniejsza szafa Amy M w połączeniu z wysoką szafą Delta L - wariantów jest tutaj naprawdę wiele, a każdy gwarantuje funkcjonalny efekt.

Wybierając konkretną szafę, zastanów się, gdzie zostanie ona ulokowana i kto będzie z niej korzystał. W ten sposób z pewnością wybierzesz najlepsze rozwiązanie.

 
  
Brak produktów w tej kategorii.
do góry