Stoły konferencyjne

  

Spotkania, rozmowy biznesowe, negocjacje… To wszystko wpisane jest w życie każdej firmy. By spotkania te przebiegały w dobrej i profesjonalnej atmosferze, należy zadbać o odpowiednie meble, które zapewnią komfort każdej ze stron. Sala konferencyjna to bez wątpienia jedno z ważniejszych miejsc, jakie występują w każdym biurze. Pomieszczenie to przede wszystkim musi cechować się funkcjonalnością, a najwięcej właśnie zależy od tego, jaki stół konferencyjny się tam znajdzie. Dobierajmy go nie tylko pod kątem potrzeb użytkowników, ale też wielkości i rozkładu wnętrza. Jaki stół konferencyjny wybrać?

Stół konferencyjny - najważniejsze cechy

Stół konferencyjny powinien być odpowiednio duży, by zapewniał przestrzeń, która sprzyja spotkaniom - wymianie myśli i tworzeniu dokumentów. Kluczem jest jednak właściwe dopasowanie go do sali - jej wielkości i kształtu.

To samo zresztą można powiedzieć o wygodzie, bo od tego zależy, czy uczestniczenie w nierzadko bardzo długich spotkaniach będzie komfortowe, czy wręcz przeciwnie - okupione nieprzyjemnymi fizycznymi doznaniami.

Ważny jest też jego wygląd i kształt. Oczywiście powinien prezentować się estetycznie, stanowić ciekawy aranżacyjnie mebel, który podnosi status sali konferencyjnej. Z drugiej strony warto zastanowić się, jaki kształt będzie odpowiedni. W naszej ofercie znaleźć można stoły okrągłe, owalne (jak dostępny w naszej ofercie model Corona) czy prostokątne (stół konferencyjny Brooke).

Nie zapominajmy też, że równie ważne, co wspomniane powyżej parametry, jest to, z jakich materiałów zbudowany jest stół. Solidność i trwałość - tym powinniśmy się kierować, bo przecież mebel ten kupujemy na lata. Poza tym, wykonany porządnie lepiej świadczy o naszej firmie, o jej prestiżu i znaczeniu. Nasza oferta to porządnie zaprojektowane stoły konferencyjne, które składają się z 18 mm płyty dwustronnie laminowanej na bazie 3-warstwowej płyty wiórowej. Dodatkowo ma oklejone obrzeża PCV (2 mm). Z płyty o tej samej grubości wykonany jest stelaż (a obrzeża PCV 0,6 mm).

Nie ulega wątpliwości, że sala konferencyjna to ważne pomieszczenie, ale spełniać swoją funkcję będzie tylko wtedy, gdy zostanie odpowiednio wyposażona. Stół konferencyjny jest tu - obok krzeseł - najbardziej istotny, warto więc kupić porządny model, a takie znajdą Państwo w naszej ofercie. Zapraszamy!

 
  
Brak produktów w tej kategorii.
do góry